"נותנים כח", פועל משנת 2013 בקרב ילדים הלוקים אוטיזם, פיגור וילדי שיקום ברמות תפקוד שונות. הארגון הציב מטרה להקל על הילדים את ההתמודדות עם המגבלה מהם הם סובלים ולהעניק למשפחה כלים, כח ויכולת התמודדות עם המשימה.

סביבת הפעילות:
נותנים כח פועלים ברחבי ישראל תוך דגש על אזור המרכז, פתח תקווה, בני ברק, אלעד, רמת גן וקצת דרומה לאזורי חבל לכיש ואשדוד. ופעם בשנה בשבת הגדול שלפני חג הפסח, מתקיים נופשון ענק למאות ילדים מכל רחבי הארץ.

מי הפעילים:
הפעילים ובעיקר הפעילות, הינם מתנדבות, מאות מתנדבות שמקבלים הכשרה מהצוות המקצועי ומתפעלים את הארגון על הפעילויות השונות.

אז מה אנחנו עושים?

ליווי צמוד של חונכת
מתנדבת לכל ילד

החונכת נקשרת לילד, רוכשת את אמונו ומלווה אותו לאורך השנה כולה. נמצאת בקשר מתמיד ועוקבת אחר השתלבותו במסגרות השונות. הקשר האישי מאפשר גם בניית יחסי אימון המאפשרים לקדם את הילד באופן מהיר יחסית.

הפעלת מועדונית על
בסיס יומי בשעות אחה"צ

במועדונית משחקיה וחצר משחקים מאובזרים במתקנים מיוחדים ומותאמים לילד המיוחד, חדרי טיפול פרטניים לקידום הילד, חדר אוכל, וחדרי הרגעה. הפעילות במועדונית כוללת מתנדבת אישית לכל ילד תוך טיפול מסור, מקצועי ומקדם.

שבתות נופשון
אחת לחודש

במהלך השבתות יוצאים כ-40 ילדים מביתם למשך כל סוף השבוע לחוויה מיוחדת, כאשר לכל ילד צמודה החונכת שלו. במהלך סופי השבוע חווים הילדים יציאה משגרה והרבה פעילויות חווייתיות. המחנות בליווי צוות רפואי צמוד.

מחנות קיץ
ופעילויות בחגים

במועדים מיוחדים במהלך השנה יוצאים הילדים למספר ימי חוויה עם אטרקציות והפעלות המאפשרות להם להשתחרר ולהורים לצאת לחופשה על הילדים האחרים.

מעקב מקצועי
צמוד לכל ילד

הצוות המקצועי של הארגון, נמצא בקשר רציף עם המשפחות ומקבל עדכונים על מצב הילדים ועל צרכיהם המיוחדים. במקרים בהן נדרשת התערבות או סיוע של הארגון, היא ניתנת במיידי לפי הצורך.

השותפים שלנו

הכוח שלנו

הכח שלנו בפעילות האינטנסיבית סביב תפעול הארגון, הטיפול בילדים מחד וניהול המועדונית והנופשונים מאידך מגיע מברכת הרבנים שליט"א גדולי ישראל שבירכו את מנהלי הארגון במילים חמות ואף כתבו כי מדובר בנושא בעל חשיבות רבה.

שקיפות

אישור ניהול ספרים וניכוי מס נותנים כח 2020

אישור ניהול תקין נותנים כח 2020

טופס אישור לסעיף 46

נותנים כח - תעודת רישום

פרופיל באנגלית